درباره ما

معرفی شرکت نگین سبز برنا

شرکت نگین سبز برنا در راستای افزایش ضریب خوداتکایی در تولید محصولات کشاورزی و رفع  نیاز روزافزون کشور به تکنولوژی به روز جهانی در زمینه کشاورزی بعلت محدودیت های آبی – خاکی موجود از سال ۱۳۸۷ در زمینه همیاری در اصلاح الگوی کشت مناطق مختلف کشور در قالب سهامی خاص فعال بوده و نمایندگی انحصاری چندین شرکت و پژوهشکده بنام اروپایی از جمله صربستان و کروواسی را دارا می باشد.

اخذ این نمایندگی ها نه تنها امکان فعالیت شرکت در زمینه های اقتصادی را فراهم آورده است بلکه در انتقال و توسعه دانش علمی و فن آوری نیز موثر می باشد.

شرکت نگین سبز برنا علاوه بر واردات ارقام جدید، توانسته تکنولوژی تولید تعداد قابل توجهی از ارقام ذرت، گندم و جو را نیز به داخل کشور منتقل نموده و بر روی پروژه های ارقام علوفه ای جدید و دانه های روغنی و … نیز با محوریت مصرف آب کمتر و تولید بیشتر در حال تحقیق و توسعه می باشد.

تامین حدود ۱۰% از بذر ذرت وارداتی کشور، ثبت و تجاری سازی ارقام مختلفی از بذور غیرتراریخته، فراهم آوردن امکان تولید این بذور در داخل کشور، صرفه جویی در مصرف آب در حیطه کشاورزی و احیاء زنجیره تولید روغن نباتی در کشور به واسطه توسعه کشت دانه های روغنی از دستاوردهای این شرکت در کشور ایران می باشند.

شرکت نگین سبز برنا نمایندگی انحصاری چندین شرکت بنام اروپایی را نیز جهت تامین کودهای میکروبیولوژیک و ارگانیک و همچنین سموم شیمیایی اخذ کرده است که بزودی این محصولات توسط این شرکت در دسترس کشاورزان کشور قرار خواهند گرفت.

سخن مدیرعامل

سخنی یافت نشد.

 

oA4R6U6QbOqWxkybqWDe6rWiMkFduoObOThkfkvM

همکاران شرکت نگین سبز برنا

2
4
3
X